Cart
Loading...
Loading... 12100-106
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; 5"W; Gray
MSRP $47.31
| Width | 5" (127 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
