Cart
Loading...
Loading... 12100-107
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; Gray
MSRP $52.69
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 3.25" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 29" (737 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 2.25 LB (1.02 kg) |
