Cart
Loading...
Loading... 12100-707
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; Black
MSRP $52.70
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 11.5" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 9" (229 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
