Cart
Loading...
Loading... 12100-716
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; Black
MSRP $60.55
| Width | 15" (381 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
