Cart
Loading...
Loading... 12100-E07
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; Glacier White
MSRP $57.98
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 4.5" (114 mm) |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
