Cart
Loading...
Loading... 12100-E15
Cable Runway Radius Drop; Cross Member; Glacier White
MSRP $66.13
| Width | 14" (356 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 3" (76 mm) |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Runway Radius Drop, Cross Member |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2.8 LB (1.27 kg) |
