Cart
Loading...
Loading... 11268-001
L Bracket; 4.75"W x 4.24"H; Gold
MSRP $22.71
| Height | 4.24" (107.696 mm) |
| Width | 4.75" (120.65 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Type | L Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |