Cart
Loading...
Loading... 14304-E36
Tool-less Cross Member Radius Drop; 36" W (914 mm); Glacier White
MSRP $94.55
| Width | 36" (914 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 5.3" (38 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |







