Cart
Loading...
Loading... 14350-701
Cable Runway Mounting Bracket for Wireless Access Points, Black
MSRP $178.50
| Color | Black |
| Width | 8.4" (3.81 Millimeters) |
| Depth | 8.4" (3.81 Millimeters) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (228.6 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 9" (229 mm) |
| Ship Height | 2.5" (63.5 Millimeters) |
| Shipping Weight | 5.5 LB (2.49475 KG) |





