Cart
Loading...
Loading... 11700-006
End Closing Kit; 6"W x 1.5"H; Gold
MSRP $53.90
| Size | |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |