Cart
Loading...
Loading... 11700-020
End Closing Kit; 20"W x 1.5"H; Gold
MSRP $68.56
| Size | |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |