Cart
Loading...
Loading... 11700-024
End Closing Kit; 24"W x 1.5"H; Gold
MSRP $48.80
| Size | |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |