Cart
Loading...
Loading... 11700-109
End Closing Kit; 9"W x 1.5"H; Gray
MSRP $37.18
| Size | |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 9" (229 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |