Cart
Loading...
Loading... 11700-712
End Closing Kit; 12"W x 1.5"H; Black
MSRP $39.83
| Size | |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1.35 LB (0.61 kg) |