Cart
Loading...
Loading... 11700-715
End Closing Kit; 15"W x 1.5"H; Black
MSRP $42.64
| Size | |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |