Cart
Loading...
Loading... 11700-718
End Closing Kit; 18"W x 1.5"H; Black
MSRP $45.54
| Size | |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |