Cart
Loading...
Loading... 11700-E05
End Closing Kit; 5"W x 1.5"H; Glacier White
MSRP $37.14
| Size | |
| Color | Glacier White |
| Height | 6" (152 mm) |
| Width | 7" (178 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |