Cart
Loading...
Loading... 11700-E15
End Closing Kit; 15"W x 1.5"H; Glacier White
MSRP $46.89
| Size | |
| Color | Glacier White |
| Height | 5" (127 mm) |
| Width | 11" (279 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |