Cart
Loading...
Loading... 11700-E24
End Closing Kit; 24"W x 1.5"H; Glacier White
MSRP $55.32
| Size | |
| Color | Glacier White |
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 11" (279 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | End Closing Kit |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |