Cart
Loading...
Loading... 10715-001
Auxiliary Framing Channel Splice; 4"L; Gold; for 9/16" x 2" Channel
MSRP $35.76
| Type | For 9/16" x 2" Channel |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |