Cart
Loading...
Loading... 11307-000
Auxiliary Framing Channel Splice 3/8-16; 4"L; Gold
MSRP $23.46
| Type | For 1" x 2" Channel |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |