Cart
Loading...
Loading... 11301-002
Butt-Splice Kit; 0.38"W x 2"H x 5"L; Gold
MSRP $19.88
| Type | For 2" Stringers |
| Color | Gold Chem |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |