Cart
Loading...
Loading... 10488-001
Junction Swivel Splice Kit 3/8 x 1 1/2"; Gold
MSRP $49.88
| Type | Junction Swivel Splice Kit |
| Color | Gold Chem |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |