Cart
Loading...
Loading... 16487-701
Butt Swivel Splice Kit; Black
MSRP $59.14
| Type | UL Classified Butt Swivel Splice Kit |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1.8 LB (0.82 kg) |