Cart
Loading...
Loading... 16488-001
Junction Swivel Splice Kit; Gold
MSRP $59.14
| Type | UL Classified Junction Swivel Splice Kit |
| Color | Gold Chem |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |