Cart
Loading...
Loading... 16489-001
Vertical Swivel Splice Kit; Gold
MSRP $63.78
| Type | UL Classified Vertical Swivel Splice Kit |
| Color | Gold Chem |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |