Cart
Loading...
Loading... 31472-106
Alternate Space Cable Runway; 6"W x 1.5"H x 8.73'L; Gray; Cable Capacity - 474
MSRP $169.81
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |