Cart
Loading...
Loading... 31472-724
Alternate Space Cable Runway; 24"W x 1.5"H x 8.73'L; Black; Cable Capacity - 1894
MSRP $257.35
| Width | 24" (610 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |