Cart
Loading...
Loading... 31472-E04
Alternate Space Runway; 4"; Glacier White
MSRP $174.44
| Width | 4" (102 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |