Cart
Loading...
Loading... 31472-E09
Alternate Space Runway; 9"; Glacier White
MSRP $199.92
| Width | 9" (229 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |