Cart
Loading...
Loading... 31472-E10
Alternate Space Runway; 10"; Glacier White
MSRP $214.00
| Width | 10" (254 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 48" (122 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |