Cart
Loading...
Loading... 31472-E37
Alternate Space Cable Runway; 36"W x 1.5"H x 8.73' L; Glacier White
MSRP $323.41
| Width | 36" (914 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |