Cart
Loading...
Loading... 11252-110
TELCO-Style Cable Runway; 10"W x 1.5"H x 9.71'L; Gray; Cable Capacity - 789
MSRP $228.68
| Width | 10" (250 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |