Cart
Loading...
Loading... 11252-713
TELCO-Style Cable Runway; 12"W x 1.5"H x 4.46'L; Black; Cable Capacity - 947
MSRP $123.54
| Width | 12" (300 mm) |
| Runway Length | 4' 5-1/2" (1359 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |