Cart
Loading...
Loading... 11252-715
TELCO-Style Cable Runway; 15"W x 1.5"H x 9.71'L; Black; Cable Capacity - 1184
MSRP $245.64
| Width | 15" (380 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |