Cart
Loading...
Loading... 11252-E09
TELCO-Style Cable Runway; 9"W x 1.5"H x 9.71'L; Glacier White
MSRP $248.89
| Width | 9" (230 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1" (38.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |