Cart
Loading...
Loading... 11275-012
U.L. Classified Cable Runway; 12"W x 1.5"H x 9.71'L; Gold; Cable Capacity - 947
MSRP $243.78
| Width | 12" (304.8 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 116.5" (2959 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |