Cart
Loading...
Loading... 11275-720
U.L. Classified Cable Runway; 20"W x 1.5"H x 9.71'L; Black; Cable Capacity - 1578
MSRP $296.97
| Width | 20" (508 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 116.5" (2959 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |