Cart
Loading...
Loading... 10250-118
Universal Cable Runway; 18"W x 1.5"H x 9.96'L; Gray; Cable Capacity - 1421; Gray
MSRP $216.21
| Width | 18" (457.2 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 200 LB (90.72 kg) |