Cart
Loading...
Loading... 10250-131
Universal Cable Runway; 30"W (762 mm); Gray
MSRP $362.11
| Width | 30" (762 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (50.8 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |