Cart
Loading...
Loading... 10250-137
Universal Cable Runway; 36"W (914.4 mm); Gray
MSRP $389.38
| Width | 36" (914.4 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (50.8 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 37" (94 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |