Cart
Loading...
Loading... 10250-731
Universal Cable Runway; 30"W (762 mm); Black
MSRP $383.81
| Width | 30" (762 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |