Cart
Loading...
Loading... 13396-704
D-Rings for 4U Rack; 6 Rings; Black
MSRP $36.32
| Type | For 4U Rack; 6 Rings |
| Color | Black |
| Height | 3.575" (91 mm) |
| Width | 0.8" (19 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |