Cart
Loading...
Loading... 13396-708
D-Rings for 8U Rack; 10 Rings; Black
MSRP $58.13
| Type | For 8U Rack; 10 Rings |
| Color | Black |
| Height | 3.575" (91 mm) |
| Width | 0.8" (19 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |