Cart
Loading...
Loading... 13394-104
Cable Runway Patch Panel Rack with Cross-Member Brackets; 19"W x 9.31"H; Gray
MSRP $224.40
| Type | With Cross Member Brackets |
| Color | Gray |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |