Cart
Loading...
Loading... 13395-108
Cable Runway Patch Panel Rack with Side Stringer Brackets; 19"W x 16.31"H; Gray
MSRP $283.86
| Type | With Side Stringer Brackets |
| Color | Gray |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 7.75" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |