Cart
Loading...
Loading... 10696-001
Double Earthquake Bracing Kit; Gold
MSRP $175.06
| Type | Double Earthquake Bracing Kit |
| Color | Gold Chem |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |