Cart
Loading...
Loading... 12730-112
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 9'"W to 12"W (230 mm to 300 mm) Runway; Gray
MSRP $68.41
| Runway Width | For 9" to 12" (230 mm to 300 mm) Runway |
| Color | Gray |
| Width | 9" (229 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 3" (80 mm) Channel Rack-to-Runway Moutnig Plate with Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
