Cart
Loading...
Loading... 12730-718
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 15'"W to 18"W (380 mm to 460 mm) Runway; Black
MSRP $71.23
| Runway Width | For 15" to 18" (380 mm to 460 mm) Runway |
| Color | Black |
| Width | 15" (381 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 3" (80 mm) Channel Rack-to-Runway Moutnig Plate with Bracket |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3.6 LB (1.63 kg) |
