Cart
Loading...
Loading... 12730-E04
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 4"W (100mm) Runway; Glacier White
MSRP $70.21
| Runway Width | For 4" (100 mm) Runway |
| Color | Glacier White |
| Width | 4" (102 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 3" (80 mm) Channel Rack-to-Runway Moutnig Plate with Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
